Yükleniyor

WEB SİTESİ YAPIM AŞAMASI

Dijital dünya için değer yaratarak
sizlerin yanındayız.

1. Hazırlık Aşaması

Web sayfası yaptırmak isteyen firmanın rakiplerinden öne geçebilmesi ve kendini en iyi şekilde tanıtabilmesi için bazı analizlerin yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda yapılan iş ezbere yapılmış olur. Amacı ve Hizmetleri yeteri kadar tanıtılamayabilir.

Medyawork Creative Agency, bu aşamaların tamamında müşterimizin yanındadır. Aşamaların tamamında müşterilerimize gerekli raporları sunuyor ve gerekli doneler tamamlandıktan sonra bir yol haritası çiziyoruz. 

2. Yol Haritasının Hazırlanması

Hazırlık aşamasını tamamladığımız müşterilerimizde artık projenin hayata geçmesi için yol haritasını hazırlamaya başlıyoruz.

Yol haritasını hazırlarken neyi, nasıl ve ne zaman yapacağımızı planlıyor müşterilerimizle sürekli paylaşıyoruz. karşılıklı görüşmeler yaparak yol haritamıza son şeklini veriyoruz.

3. Fiyatlandırma

Fiyatlandırma yaparken dikkat ettiğimiz en önemli husus müşterilerimizi zorlamıyacak ortalama bir fiyat belirlemektir. Tabiki yapılacak işin bir karşılığı olmalı, bu konuda kaliteden ödün veremeyiz. 

Fiyat konusunda fikir birliği sağlandıktan sonra ödeme koşullarını müşterimiz ile görüşerek belirli periyotlarda düzenli olacak şekilde En fazla 3 eşit taksitle yapılandırabiliriz. Bu yapılandırma genellikle Proje Başlanğıcında 3/1 , Proje ortalarında 3/2 ve proje sonunda geri kalan kısmı şeklinde olmaktadır.

4.Web Sitenizin Yayına Alınması

Proje Yazılımsal olarak tamamlandığında yönetici paneli müşterimize teslim edilir. gerekli eğitimler verilerek web sitenize veri girişi yapılmaya başlanır.

Web sitenize Veri girişleri tamamlandığında Google Search Console ve Google Analytics bağlantısı yapılarak web sitesinin site haritası google.com'un indexlemesi için Google Search Console yüklenir.